Banese 1+1 58.24m2

Në Shitje

No: 6154601067

€ 64,064.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 6154601067

Banese 1+1 58.24m2

Në shitje
€ 64,064.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

58.24

Metra Katror (Neto)

58.24

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data6/4/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 1 - 106.76m2

Ndertesa 1, Kati I - VI

 

Përmbajtja

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Banjo

Banjo

Ballkoni

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 64,064.00
€ 1,100/m2