Banese 1+1 60.0m2

Në Shitje

No: 4463874269

€ 43,800.00
€ 730/m2

Fushë Kosovë, Kosovo

No: 4463874269

Banese 1+1 60.0m2

Në shitje
€ 43,800.00
€ 730/m2

Vendndodhja

Fushë Kosovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

60.0

Metra Katror (Neto)

60.0

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/19/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

60m²

Objekti 2-4

 

Qëndrim Ditor

Kuzhinë dhe Tryezari

1 Dhomë Gjumi

Koridori

1 Banjo

1 Depo

1 Ballkon

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 43,800.00
€ 730/m2