Banese 1+1 61.15m2

Në Shitje

No: 0061322512

€ 44,640.00
€ 730/m2

Fushë Kosovë, Kosovo

No: 0061322512

Banese 1+1 61.15m2

Në shitje
€ 44,640.00
€ 730/m2

Vendndodhja

Fushë Kosovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

61.15

Metra Katror (Neto)

61.15

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data4/19/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati6
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

61.15m²

Objekti 7

 

Qëndrim Ditor

Kuzhinë dhe Tryezari

1 Dhomë Gjumi

Koridori

1 Banjo

1 Depo

1 Ballkon

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 44,640.00
€ 730/m2