Banese 1+1 61.4m2

Në Shitje

No: 5171046600

€ 70,610.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5171046600

Banese 1+1 61.4m2

Në shitje
€ 70,610.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

61.4

Metra Katror (Neto)

61.4

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data2/28/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati9
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

A18/1 Objekti 2

 • Banesa numër 35 dhe 39
 • Banesë një dhomëshe 61.38 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndertimor: A18 (1-5)
 • Objekti: 2
 • Kati: 9 dhe 10
 • Ofrohet për shitje banesa 61.38 m², me orientim nga Perendimi. Karakteristikë e këtij tipi është hapsira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor, kuzhinës dhe qasja nga dhoma e gjumit në ballkon, po ashtu e veqant tjetër është ekspoyimi i banesëses ndaj ndriqimit natyral.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 26.46 m²
 • Dhoma e gjumit: 12.36 m²
 • Banjo: 5.02 m²
 • Ballkon: 3.46 m²
 • Koridor: 4.48 m²

  Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 70,610.00
€ 1,150/m2