Banese 1+1 62.60m2

Në Shitje

No: 4728835437

€ 100,160.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 4728835437

Banese 1+1 62.60m2

Në shitje
€ 100,160.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

62.60

Metra Katror (Neto)

62.60

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/30/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla B

Banesa B104

 

Dhoma e ditës & Kuzhina    25.50m²

Dhoma 1                              12.50m²

Koridori                                 4.50m²

Banjo & WC                         5.30m²

Ballkoni                                4.30m²

 

Siperfaqja Neto                  53.90m²

Siperfaqja e mureve           8.70

Siperfaqja Bruto                 62.60 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 100,160.00
€ 1,600/m2