Banese 1+1 63.6m2

Në Shitje

No: 7422122887

€ 73,140.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 7422122887

Banese 1+1 63.6m2

Në shitje
€ 73,140.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

63.6

Metra Katror (Neto)

63.6

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data2/29/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

A18/1 Objekti 12

 • Banesë me një dhomë gjumi 63.60 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndertimor: A18 (9-13)
 • Objekti: 12
 • Kati: 4
 • Ofrohet për shitje banesa një dhomë gjumi 63.60 m², me orientim nga Jug-Perëndim. Karakteristikë e kësaj banese është qasja në ballkon si nga qëndrimit ditor gjithashtu edhe nga dhoma e gjumit gjë që hapësirën e qëndrimit ditor dhe kuzhinës e bënë më të shfrytëzueshme.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 25.86 m²
 • Dhoma e gjumit: 13.99 m²
 • Banjo: 4.09 m²
 • Ballkoni: 4.75 m²
 • Koridor: 4.89 m²

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 73,140.00
€ 1,150/m2