Banese 1+1 84.8m2

Në Shitje

No: 9037618938

€ 80,560.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 9037618938

Banese 1+1 84.8m2

Në shitje
€ 80,560.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

84.8

Metra Katror (Neto)

84.8

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Shitet Banesa-84.8m²

Në #Pejë

Shumë funksionale;

Sallon

Kuzhinë 1

dhoma gjumi;

terasa;

Banjo;

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Telefono dhe rezervo banesen qe i pershtatet tipit tend në: 

+383 049 651 751 

Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 80,560.00
€ 950/m2