Banese 2+1 101.1m2

Në Shitje

No: 1135459790

€ 96,045.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 1135459790

Banese 2+1 101.1m2

Në shitje
€ 96,045.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

101.1

Metra Katror (Neto)

101.1

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesë-101.1 m²

Në Pejë

Shumë funksionale me orientim në Jug;

2 dhoma gjumi;

Terasa;

Depo (Shpajz);

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Telefono dhe rezervo banesen qe i pershtatet tipit tend në:  +383 49 651 999 

Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 96,045.00
€ 950/m2