Banese 2+1 105.7m2

Në Shitje

No: 9092836632

€ 100,415.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 9092836632

Banese 2+1 105.7m2

Në shitje
€ 100,415.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

105.7

Metra Katror (Neto)

105.7

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesë - 105.7m²

Shumë funksionale;

Sallon

Kuzhinë

2 dhoma gjumi;

Terasa;

Depo (Shpajz);

Banjo;

Utilit

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 100,415.00
€ 950/m2