Banese 2+1 109.0m2

Në Shitje

No: 7141149898

€ 103,550.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 7141149898

Banese 2+1 109.0m2

Në shitje
€ 103,550.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

109.0

Metra Katror (Neto)

109.0

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesë-109m²

Shumë funksionale;

Sallon

Kuzhinë

2 dhoma gjumi;

Terasa;

Depo (Shpajz);

Banjo;

Utilit

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 103,550.00
€ 950/m2