Banese 2+1 116.3m2

Në Shitje

No: 7200919760

€ 110,485.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 7200919760

Banese 2+1 116.3m2

Në shitje
€ 110,485.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

116.3

Metra Katror (Neto)

116.3

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesë-116.3m²

Në Pejë

Shumë funksionale;

Sallon

Kuzhinë

2 dhoma gjumi;

Terasa;

Depo (Shpajz);

Banjo;

Utilit

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Telefono dhe rezervo banesen qe i pershtatet tipit tend në:  +383 049 651 751 

Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 110,485.00
€ 950/m2