Banese 2+1 86.90m2

Në Shitje

No: 0542613239

€ 139,040.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 0542613239

Banese 2+1 86.90m2

Në shitje
€ 139,040.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

86.90

Metra Katror (Neto)

86.90

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data4/30/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla A

Banesa A101

 

Dhoma e ditës & Kuzhina       27.00m²

Dhoma 1                                 12.00m²

Dhoma 2                                 12.00m²

Koridori                                     8.20m²

Banjo & WC                              5.70m²

WC                                            1.90m²

Depo                                         1.90m²

Ballkoni                                      5.60m²

 

Siperfaqja Neto                       74.30m²

Siperfaqja e mureve                12.60

Siperfaqja Bruto                      86.90 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 139,040.00
€ 1,600/m2