Banese 2+1 82.46m2

Në Shitje

No: 2439452540

€ 90,706.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 2439452540

Banese 2+1 82.46m2

Në shitje
€ 90,706.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

82.46

Metra Katror (Neto)

82.46

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data6/4/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati0
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 1 - 82.46m2

Ndertesa 1, Kati 0 - VI

 

Përmbajtja

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

WC

Ballkoni

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 90,706.00
€ 1,100/m2