Banese 2+1 82.50m2

Në Shitje

No: 8022634438

€ 60,225.00
€ 730/m2

Fushë Kosovë, Kosovo

No: 8022634438

Banese 2+1 82.50m2

Në shitje
€ 60,225.00
€ 730/m2

Vendndodhja

Fushë Kosovë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

82.50

Metra Katror (Neto)

82.50

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/19/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

82.50m²

Objekti 2-4

 

Qëndrim Ditor

Kuzhinë dhe Tryezari

2 Dhoma Gjumi

Koridori

1 Banjo

1 Depo

1 Ballkon

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 60,225.00
€ 730/m2