Banese 2+1 87.80m2

Në Shitje

No: 1955039577

€ 140,480.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 1955039577

Banese 2+1 87.80m2

Në shitje
€ 140,480.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

87.80

Metra Katror (Neto)

87.80

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data4/24/2024
Kati9
Numri i Kateve (ndërtesë)14
E MobiluarJo

Kulla B

Banesa B101

 

Dhoma e ditës & Kuzhina 25.60m²

Dhoma 1 12.00m²

Dhoma 2 11.80m²

Koridori 10.30m²

Banjo & WC 5.80m²

WC 2.00m²

Depo 2.00m²

Ballkoni 5.60m²

 

Siperfaqja Neto 75.10m²

Siperfaqja e mureve 12.70m²

Siperfaqja Bruto 87.80 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 140,480.00
€ 1,600/m2