Banese 2+1 88.5m2

Në Shitje

No: 5271607882

€ 101,775.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5271607882

Banese 2+1 88.5m2

Në shitje
€ 101,775.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

88.5

Metra Katror (Neto)

88.5

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Lindje

Data2/29/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

A18/1 Objekti 4

 • Banesa numër 4
 • Banesë dy dhomëshe 88.53 m² + 18.94 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndertimor: A18 (1-5)
 • Objekti: 4
 • Kati: 1
 • Ofrohet për shitje banesa 88.53 m² + 18.94 m², me orientim nga Lindje dhe Jug. Karakteristikë e këtij tipi është dhoma e gjumit posedon banjo brenda, qëndrimi ditor hapsirë të shfrytzueshme po ashtu pozicionimi i banesës brenda kompleksit, me pamje nga pllatoja e objektit e menduar të shfrytëzohet si hapësirë e përbashkët për banorët, me kënde të lojërave e pjesë të gjelbërimit.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 27.19 m²
 • Dhoma e gjumit: 12.80 m²
 • Dhoma e gjumit: 14.50 m²
 • Banjo 1: 4.06 m²
 • Banjo 2: 3.76 m²
 • Ballkon: 4.59 m²
 • Koridor: 7.61 m²
 • Terasa: 18.94 m²

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 101,775.00
€ 1,150/m2