Banese 2+1 88.60m2

Në Shitje

No: 5378872218

€ 141,760.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5378872218

Banese 2+1 88.60m2

Në shitje
€ 141,760.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

88.60

Metra Katror (Neto)

88.60

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/30/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla A Banesa A103

Dhoma e ditës & Kuzhina 28.10m²

Dhoma 1 12.00m²

Dhoma 2 12.20m²

Koridori 8.30m²

Banjo & WC 5.50m²

WC 2.00m²

Depo 2.30m²

Ballkoni 5.30m²

Siperfaqja Neto 75.70m²

Siperfaqja e mureve 10.90m²

Siperfaqja Bruto 86.60 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 141,760.00
€ 1,600/m2