Banese 2+1 89.20m2

Në Shitje

No: 6046971434

€ 57,980.00
€ 650/m2

Ferizaj, Kosovo

No: 6046971434

Banese 2+1 89.20m2

Në shitje
€ 57,980.00
€ 650/m2

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

89.20

Metra Katror (Neto)

89.20

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati11
Numri i Kateve (ndërtesë)14
E MobiluarJo

Kompleksi Cima Tower ---> Blloku D ---> Kati 11 Banesa - Tipi 3 / 89.20m2

 

Banesat e ketij tipi janë të planifikuara dhe projektuara për familje deri në 4 antare, Banesa ka organizim të mire të mbrenshëm e përberë me 2 dhome të gjumit dhe kuzhinen e bashkangjitur me Dhomën e Ditës, 1 Banjo, 1 Depo dhe 1 Terrace kjo banesë në total përmban 89.20m2

 

OFERTA I

3000€ Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër me këste Mujore pë 15 Vite, përmes bankës BKT - Kosova

 

OFERTA II

30% Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër deri në 60 Muaj ose 5 Vite

 

OFERTA III

Duke realizuar pagesën totale të banesës ose deri në 80% gjatë fazës fillestare të ndërtimit dhe përfito zbritje 5%

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 57,980.00
€ 650/m2