Banese 2+1 89.79m2

Në Shitje

No: 9803638461

€ 98,769.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 9803638461

Banese 2+1 89.79m2

Në shitje
€ 98,769.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

89.79

Metra Katror (Neto)

89.79

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data6/6/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 5 - 89.79m2

Ndertesa 4, Kati I - VIII

 

Përmbajtja

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

WC

Ballkoni

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 98,769.00
€ 1,100/m2