Banese 2+1 90.71m2

Në Shitje

No: 8453090491

€ 145,136.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 8453090491

Banese 2+1 90.71m2

Në shitje
€ 145,136.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

90.71

Metra Katror (Neto)

90.71

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi B-04

 

Qëndrimi ditor-----------------22.98m2

Kuzhina------------------------6.37m2

Dhoma e gjumit-----------------13.09m2

Dhoma e gjumit-----------------10.50m2

Banjo--------------------------5.44m2

WC----------------------------2.47m2

Depo--------------------------2.64m2

Holli---------------------------6.15m2

Parahyrja----------------------3.16m2

 

Sip.Totale 90.71m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 145,136.00
€ 1,600/m2