Banese 2+1 91.70m2

Në Shitje

No: 9911173547

€ 105,455.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 9911173547

Banese 2+1 91.70m2

Në shitje
€ 105,455.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

91.70

Metra Katror (Neto)

91.70

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug

Data2/29/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati12
Numri i Kateve (ndërtesë)12
E MobiluarJo

A18/1 Objekti 2

 • Banesa numër 45
 • Banesë një dhomëshe 91.70 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndertimor: A18 (1-5)
 • Objekti: 2
 • Kati: 12
 • Ofrohet për shitje banesa 91.70 m², me orientim nga Jug. Karakteristikë e kësaj banese është pozicionimi brenda kompleksit, me pamje nga ana Jugore e objektit me pamje nga hapësira e përbashkët për banorët, me kënde të lojërave e pjesë të gjelbërimit.
 • Banesa ka këtë renditje:
 • Qëndrim Ditor: 28.53 m²
 • Dhoma e gjumit 1: 11.70 m²
 • Dhoma e gjumit 2: 14.64 m²
 • Banjo: 4.34 m²
 • WC: 2:08 m²
 • Ballkoni: 4.71 m²
 • Koridor: 10.85 m²

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohen për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 105,455.00
€ 1,150/m2