Banese 2+1 92.99m2

Në Shitje

No: 7446233231

€ 148,784.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 7446233231

Banese 2+1 92.99m2

Në shitje
€ 148,784.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

92.99

Metra Katror (Neto)

92.99

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi A-02

 

Qëndrimi ditor---------------------23.63m2

Kuzhina---------------------------5.50m2

Dhoma e gjumit--------------------14.60m2

Dhoma e gjumit--------------------14.20m2

Banjo-----------------------------4.06m2

WC-------------------------------2.56m2

Depo-----------------------------1.54m2

Holli------------------------------5.06m2

Parahyrja-------------------------3.25m2

 

Sip. Totale 92.99m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 148,784.00
€ 1,600/m2