Banese 2+1 94.2m2

Në Shitje

No: 1465574653

€ 00.00
€ 0/m2

Ferizaj, Kosovo

No: 1465574653

Banese 2+1 94.2m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

94.2

Metra Katror (Neto)

94.2

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data5/31/2024
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)14
E MobiluarJo

Qëndrim ditor - 19.9m2

Kuzhinë - 10.1m2

Dhomë gjumi - 12.2m2

Dhomë gjumi - 12.0m2

Parahyrje - 1.8m2

Banjo - 5.3m2

Wc - 2.6m2

Ballkon - 6.6m2

Korridori - 4.6m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2