Banese 2+1 95.96m2

Në Shitje

No: 5821346556

€ 71,970.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 5821346556

Banese 2+1 95.96m2

Në shitje
€ 71,970.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

95.96

Metra Katror (Neto)

95.96

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

Kompleksi N’SHESH

 

Objekti 3 

 

Banesë me dy dhoma gjumi 95.96 m² 

Projekti: N’SHESH 

Objekti : 3 

Kati: 1,5,8 

Ofrohet për shitje banesa me dy dhoma gjumi 95.96 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me qasje në ballkon, dhe hapësirën e tryezarisë po ashtu dhomat e gjumit kanë shfrytëzim maksimal. 

Banesa ka këtë renditje: 

Qëndrimi Ditor : 30.18 m²

Dhoma e gjumit 1: 14.19 m²

Dhoma e gjumit 2: 15.74 m²

Banjo : 4.57 m² 

WC: 2.25 m² 

Ballkoni : 5.06 m²

 Koridor : 9.58 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard.Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 71,970.00
€ 750/m2