Banese 3+1 105.90m2

Në Shitje

No: 2380666882

€ 68,835.00
€ 650/m2

Ferizaj, Kosovo

No: 2380666882

Banese 3+1 105.90m2

Në shitje
€ 68,835.00
€ 650/m2

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

105.90

Metra Katror (Neto)

105.90

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/23/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati11
Numri i Kateve (ndërtesë)14
E MobiluarJo

Kompleksi Cima Tower 

Blloku A 

Kati 11 Banesa - Tipi 2 / 105.90m2 Banesat e ketij tipi janë të planifikuara dhe projektuara për familje deri në 6 antare, Banesa ka organizim të mire të mbrenshëm e përberë me 3 dhome të gjumit dhe kuzhinen e bashkangjitur me dhomën e ditës, 1 Banjo, 1 WC, 1 Depo dhe 1 Terasë kjo banesë në total përmban 105.90m2

OFERTA I 3000€ Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër me këste Mujore pë 15 Vite, përmes bankës BKT - Kosova OFERTA II 30% Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër deri në 60 Muaj ose 5 Vite OFERTA III Duke realizuar pagesën totale të banesës ose deri në 80% gjatë fazës fillestare të ndërtimit dhe përfito zbritje 5%

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 68,835.00
€ 650/m2