Banese 3+1 107.08m2

Në Shitje

No: 5545767210

€ 117,788.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5545767210

Banese 3+1 107.08m2

Në shitje
€ 117,788.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

107.08

Metra Katror (Neto)

107.08

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data6/5/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 1 - 107.08m2

Ndertesa 2, Kati 1 - VIII

 

Përmbajtja

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

WC

Ballkoni

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 117,788.00
€ 1,100/m2