Banese 3+1 107.6m2

Në Shitje

No: 1293330043

€ 123,740.00
€ 1,150/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 1293330043

Banese 3+1 107.6m2

Në shitje
€ 123,740.00
€ 1,150/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

107.6

Metra Katror (Neto)

107.6

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data2/28/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

A18/2 Objekti 13

 • Banesë me tri dhoma gjumi 107.60 m²
 • Projekti: Park Residence
 • Blloku Ndërtimor: A18 (9-13)
 • Objekti: 13
 • Kati: 5
 • Ofrohet për shitje banesa me 3 dhoma gjumi 112.70m². Karakteristikë e kësaj banese është orientimi në dy anët e horizontit Jugu-Perëndimi, dy dhomat e gjumit janë të pozicionuar në Jug ndërsa hapsira e qëndrimit ditor dhe dhomës tjetër e gjumit me pamje nga Perëndimi.
 • Banesa ka këte renditje:
 • Qëndrim Ditor: 30.77 m²
 • Dhoma e gjumit 1: 13.91 m²
 • Dhoma e gjumit 2: 12.41 m²
 • Dhoma e gjumit 3: 12.91 m²
 • Banjo: 4.06 m²
 • WC: 2.22 m²
 • Ballkoni: 6.36 m²
 • Koridor: 10.08 m²

        

 Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standarde, dhe ka dy nivele nëntokësore që shfrytëzohet për parkingje të brendshme. Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriqimit maksimal në hapësirat e banimit.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 123,740.00
€ 1,150/m2