Banese 3+1 110.07m2

Në Shitje

No: 1822229192

€ 187,119.00
€ 1,700/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 1822229192

Banese 3+1 110.07m2

Në shitje
€ 187,119.00
€ 1,700/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

110.07

Metra Katror (Neto)

110.07

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data3/27/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Banesa 3 Dhomeshe e Gjysem

 

1. Koridori..........................3.37m²

2. Kuzhina.........................12.03m²

3. Depo..............................2.04m²

4. WC...................................4.02m²

5. Banjo..............................5.58m²

6. Dhome e fjetjes...........8.46m²

7. Dhome e fjetjes............12.47m²

8. Dhome e fjetjes...........16.10m²

9. Qendrimi ditore.............22.86m²

10. Ballkoni..........................4.18m²

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 187,119.00
€ 1,700/m2