Banese 3+1 114.26m2

Në Shitje

No: 8700411209

€ 182,816.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 8700411209

Banese 3+1 114.26m2

Në shitje
€ 182,816.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

114.26

Metra Katror (Neto)

114.26

Dhoma

3

Ballkon

0

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi B-02

 

Qëndrimi ditor---------------24.90m2

Kuzhina----------------------7.06m2

Dhoma e gjumit---------------13.86m2

Dhoma e gjumit---------------11.06m2

Dhoma e gjumit---------------10.51m2

Banjo------------------------6.44m2

WC--------------------------2.89m2

Depo------------------------3.71m2

Holli-------------------------7.24m2

Parahyrja--------------------4.86m2

 

Sip. Totale 114.26m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 182,816.00
€ 1,600/m2