Banese 3+1 118.80m2

Në Shitje

No: 8205671292

€ 190,080.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 8205671292

Banese 3+1 118.80m2

Në shitje
€ 190,080.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

118.80

Metra Katror (Neto)

118.80

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data4/4/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi A-04

 

Qëndrimi ditor---------------25.82m2

Kuzhina------------------------6.16m2

Dhoma e gjumit-------------13.44m2

Dhoma e gjumit-------------13.30m2

Dhoma e ghumit------------12.75m2

Banjo--------------------------5.81m2

WC----------------------------3.59m2

Depo--------------------------3.71m2

Holli---------------------------7.13m2

Parahyrja----------------------4.04m2

 

Sip. Totale 118.20m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 190,080.00
€ 1,600/m2