Banese 3+1 129.90m2

Në Shitje

No: 0416472527

€ 207,840.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 0416472527

Banese 3+1 129.90m2

Në shitje
€ 207,840.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

129.90

Metra Katror (Neto)

129.90

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/30/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Kulla B

Banesa B103

 

Dhoma e ditës & Kuzhina      37.50m²

Dhoma 1                                14.90m²

Dhoma 2                                15.50m²

Dhoma 3                                12.00m²

Koridori                                  13.90m²

Banjo & WC                             6.30m²

WC                                           2.20m²

Depo                                       3.10m²

Garderoba                               2.00m²

Ballkoni                                   5.60m²

 

Siperfaqja Neto                  113.00m²

Siperfaqja e mureve           16.90

Siperfaqja Bruto                 129.90 m²

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 207,840.00
€ 1,600/m2