Banese 3+1 141.20m2

Në Shitje

No: 6749074330

€ 134,140.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 6749074330

Banese 3+1 141.20m2

Në shitje
€ 134,140.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

141.20

Metra Katror (Neto)

141.20

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Banesa-141.2 m²

Në Pejë

Shumë funksionale

Master Room

2 dhoma gjumi

Teras

Depo (Shpajz)

Utilit

Wc

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 134,140.00
€ 950/m2