Banese 3+1 189.17m2

Në Shitje

No: 6831622217

€ 302,672.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 6831622217

Banese 3+1 189.17m2

Në shitje
€ 302,672.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

189.17

Metra Katror (Neto)

189.17

Dhoma

3

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Lindje

Data4/4/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

Banesa Tipi A-23

 

Qëndrimi ditor                    35.46m2

Kuzhina                               10.57m2

Dhoma e gjumit                  19.75m2

Dhoma e gjumit                  17.33m2

Dhoma e gjumit                  12.37m2

Banjo                                     5.05m2

Banjo                                     4.20m2

WC                                         2.94m2

Depo                                      3.82m2

Holli                                       7.09m2

Parahyrja                                4.76m2

 

Sip. Totale 189.17m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 302,672.00
€ 1,600/m2