Banese 4+1 140.0m2

Në Shitje

No: 1594719406

€ 93,800.00
€ 670/m2

Ferizaj, Kosovo

No: 1594719406

Banese 4+1 140.0m2

Në shitje
€ 93,800.00
€ 670/m2

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

140.0

Metra Katror (Neto)

140.0

Dhoma

4

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Veri Perëndim

Data4/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati8
Numri i Kateve (ndërtesë)14
E MobiluarJo

Kompleksi Cima Tower ---> Blloku B ---> Kati 8 Banesa - Tipi 3 / 140.00m2

 

Banesat e ketij tipi janë të planifikuara dhe projektuara për familje deri në 8 antare, Banesa ka organizim të mire të mbrenshëm e përberë me 4 dhome të gjumit dhe Kuzhinen e bashkangjitur me Dhomën e Ditës, 1 Banjo, 1 WC, 1 Depo dhe 1 Terasë kjo banesë në total përmban 140m2

 

OFERTA I

3000€ Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër me këste Mujore pë 15 Vite, përmes bankës BKT - Kosova

 

OFERTA II

30% Pjesëmarrje, dhe pjesa tjetër deri në 60 Muaj ose 5 Vite

 

OFERTA III

Duke realizuar pagesën totale të banesës ose deri në 80% gjatë fazës fillestare të ndërtimit dhe përfito zbritje 5%

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 93,800.00
€ 670/m2