Banese 4+1 148.89m2 + 113.26m2 Terasë

Në Shitje

No: 3273248593

€ 163,779.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 3273248593

Banese 4+1 148.89m2 + 113.26m2 Terasë

Në shitje
€ 163,779.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

148.89

Metra Katror (Neto)

148.89

Dhoma

4

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data6/5/2024
Kati8
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 5 - 148.89m2 + 113.26 Terasë

Ndertesa 1, Kati VII

 

Përmbajtja:

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Dhomë Gjumi

Banjo

Banjo

Terasë

 

Ne cmim nuk është e përfshirë Terasa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 163,779.00
€ 1,100/m2