Shtëpi 0+0 823.0m2

Në Shitje

No: 8628074614

€ 200,000.00
€ 243/m2

Istog, Kosovo

No: 8628074614

Shtëpi 0+0 823.0m2

Në shitje
€ 200,000.00
€ 243/m2

Vendndodhja

Istog, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

823.0

Metra Katror (Neto)

823.0

Dhoma

0

Ballkon

0

Banjo

0

Pozicionimi

Jug

Data5/3/2024
Kati0
Numri i Kateve (ndërtesë)0
E MobiluarJo

Shitet prone ne Banjice - Istog.

Prona ka siperfaqe totale 823 m2.

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit +383 45 182 666 (Viber & Whatsapp).

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

2

€ 200,000.00
€ 243/m2