Toke 1143m2

Në Shitje

No: 6362407926

€ 300,000.00
€ 262/m2

Istog, Kosovo

No: 6362407926

Toke 1143m2

Në shitje
€ 300,000.00
€ 262/m2

Vendndodhja

Istog, Kosovo

Toke

1143

Parcela

1143

Seksioni i hartës

0

Blloku i qytetit

1143

Data5/3/2024
Statusi i PronësisëPronësia Private
Plan rilevimiJo

Shitet prona ne Istog.

Prona ka siperfaqe totale 1,143 m2.

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit +383 45 182 666 (Viber & Whatsapp).

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

2

€ 300,000.00
€ 262/m2