Toke 12392m2

Në Shitje

No: 3912658070

€ 00.00
€ 0/m2

Vushtrri, Kosovo

No: 3912658070

Toke 12392m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Toke

12392

Parcela

0

Seksioni i hartës

0

Blloku i qytetit

0

Data5/7/2024
Statusi i PronësisëPronësia Private
Plan rilevimiJo

Shitet prona ne Vushtrri.

Prona ka siperfaqe totale 12,392 m2

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit

+383 45 182 666 (Viber & Whatsapp).

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

2

€ 00.00
€ 0/m2