Banese 1+1 58.90m2

Në Shitje

No: 2756645697

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 2756645697

Banese 1+1 58.90m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

58.90

Metra Katror (Neto)

58.90

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati7
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 5 - 58.90m2

SALLONI DHE KUZHINA - 27.20m2

DHOME GJUMI 1 - 12.75m2

KORIDORI - 3.27m2

BANJO - 3.71m2

TERASA - 3.64m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2