Banese 1+1 61.80m2

Në Shitje

No: 6177339827

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 6177339827

Banese 1+1 61.80m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

61.80

Metra Katror (Neto)

61.80

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data6/26/2024
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 5 - 61.80m2

SALLONI DHE KUZHINA - 21.95m2

DHOME GJUMI 1 - 15.68m2

KORIDORI - 4.32m2

BANJO - 4.39m2

TERASA - 5.40m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2