Banese 1+1 69.80m2

Në Shitje

No: 6371571767

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 6371571767

Banese 1+1 69.80m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

69.80

Metra Katror (Neto)

69.80

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 1 69.80m2

SALLONI DHE KUZHINA ..27.03Mm2

DHOME GJUMI 1 -14.25m2

KORIDORI -8.45m2

BANJO -4.90m2

TERASA 1- 4.26m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2