Banese 1+1 59.40m2

Në Shitje

No: 9519683937

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 9519683937

Banese 1+1 59.40m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

59.40

Metra Katror (Neto)

59.40

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI5 -59.40m2

SALLONI DHE KUZHINA -24.96m2

DHOME GJUMI -12.98m2

BANJO -4.11m2

TERASA -5.21m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2