Banese 1+1 58.82m2

Në Shitje

No: 4868588006

€ 64,702.00
€ 1,100/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 4868588006

Banese 1+1 58.82m2

Në shitje
€ 64,702.00
€ 1,100/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

58.82

Metra Katror (Neto)

58.82

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data6/5/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

Kompleksi Ami Residence - Prishtinë

 

Tipi 1 - 58.82m2

Ndertesa 2, Kati I - VIII

 

Përmbajtja

Koridori

Salloni

Kuzhina

Tryezaria

Dhomë Gjumi

Banjo

Ballkoni

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 64,702.00
€ 1,100/m2