Banese 1+1 62.06m2

Në Shitje

No: 9336150216

€ 46,545.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 9336150216

Banese 1+1 62.06m2

Në shitje
€ 46,545.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

62.06

Metra Katror (Neto)

62.06

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati1
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

Kompleksi N’SHESH

 

Objekti 3 

 

Banesë me një dhomë gjumi 62.06 m²

Projekti: N’SHESH 

Objekti : 3 

Kati: 1,4,7 

Ofrohet për shitje banesa me një dhomë gjumi 62.06 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me orientim nga Jugu dhe qasje në terasë, dhoma e gjumit po ashtu ka hapësirë të shfrytzueshme. 

Banesa ka këtë renditje: 

Qëndrimi Ditor : 25.11 m²

Dhoma e gjumit 1: 12.55 m²

Banjo : 4.19 m²

Ballkoni : 5.08 m²

Koridor : 4.47 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard.Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 46,545.00
€ 750/m2