Banese 1+1 63.0m2

Në Shitje

No: 5617936399

€ 00.00
€ 0/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5617936399

Banese 1+1 63.0m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

63.0

Metra Katror (Neto)

63.0

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Lindje

Data6/24/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)10
E MobiluarJo

Banese 57.00m2 (netto)

Banese 63.00m2 (brutto)

 

Qendrim Ditor + Kuzhina

Dhome gjumi

Banjo

Terasa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2