Banese 1+1 65.0m2

Në Shitje

No: 5321811303

€ 104,000.00
€ 1,600/m2

Prishtinë, Kosovo

No: 5321811303

Banese 1+1 65.0m2

Në shitje
€ 104,000.00
€ 1,600/m2

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

65.0

Metra Katror (Neto)

65.0

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug Perëndim

Data4/11/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati3
Numri i Kateve (ndërtesë)6
E MobiluarJo

  • Banesa Tipi A-01
  • Qëndrimi ditor------------------------22m2
  • Kuzhina------------------------------7.38m2
  • Dhoma e gjumit-------------------13.73m2
  • Banjo--------------------------------4.18m2
  • Holli---------------------------------4.12m2
  • Sip. Totale 65m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 104,000.00
€ 1,600/m2