Banese 1+1 66.21m2

Në Shitje

No: 7974545475

€ 49,657.00
€ 750/m2

Viti, Kosovo

No: 7974545475

Banese 1+1 66.21m2

Në shitje
€ 49,657.00
€ 750/m2

Vendndodhja

Viti, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

66.21

Metra Katror (Neto)

66.21

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Jug

Data6/11/2024
Kati2
Numri i Kateve (ndërtesë)11
E MobiluarJo

Kompleksi N’SHESH

 

Objekti 3 

 

Banesë me një dhomë gjumi 66.21 m² 

Projekti: N’SHESH 

Objekti : 3 

Kati: 2,5 

Ofrohet për shitje banesa me një dhomë gjumi 66.21 m², me orientim Jug. Karakteristikë e kësaj banese është hapësira e shfrytëzueshme e qëndrimit ditor me orientim nga Jugu dhe qasje në terasë, dhoma e gjumit po ashtu ka hapësirë të shfrytzueshme. 

Banesa ka këtë renditje: 

Qëndrimi Ditor : 25.14 m²

Dhoma e gjumit 1: 14.69 m² 

Banjo : 5.92 m² 

Ballkoni : 3.30 m² 

Koridor : 5.66 m²

 

Ky objekt i ka gjithësej 4 banesa në secilin kat karakteristik, posedon dy ashensorë të dimensioneve standard.Dritaret janë të projektuara deri në tokë që mundëson depertimin e ndriçimit maksimal në hapësirat e banimit si dhe fasada e jashtme është strukturale.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 49,657.00
€ 750/m2