Banese 1+1 79.50m2

Në Shitje

No: 3492333875

€ 75,525.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 3492333875

Banese 1+1 79.50m2

Në shitje
€ 75,525.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

79.50

Metra Katror (Neto)

79.50

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Veri

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)2
E MobiluarJo

Banesë - 79.5 m² Pejë

Shumë funksionale;

1 dhoma gjumi;

Terasa;

Qasje perfekte në qendrimin ditor;

Telefono dhe rezervo banesen qe i pershtatet tipit tend në:  +383 49 807 840 

Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 75,525.00
€ 950/m2