Banese 1+1 84.8m2

Në Shitje

No: 9037618938

€ 80,560.00
€ 950/m2

Pejë, Kosovo

No: 9037618938

Banese 1+1 84.8m2

Në shitje
€ 80,560.00
€ 950/m2

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

84.8

Metra Katror (Neto)

84.8

Dhoma

1

Ballkon

1

Banjo

1

Pozicionimi

Perëndim

Data3/25/2024
Pagesa Mujore0.00
Kati4
Numri i Kateve (ndërtesë)7
E MobiluarJo

Shitet Banesa-84.8m² Në #Pejë ?Shumë funksionale; ?Sallon ?Kuzhinë ?1 dhoma gjumi; ?terasa; ?Banjo; ?Qasje perfekte në qendrimin ditor; Telefono dhe rezervo banese¨n qe¨ i pe¨rshtatet tipit te¨nd në: ?? +383 049 651 751 ?? Rruga Zhuj Selmani ( Lagjia Kristal) - Pejë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 80,560.00
€ 950/m2