Banese 2+1 88.70m2

Në Shitje

No: 4127520522

€ 00.00
€ 0/m2

Prizren, Kosovo

No: 4127520522

Banese 2+1 88.70m2

Në shitje
€ 00.00
€ 0/m2

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Metra Katror (Bruto)

88.70

Metra Katror (Neto)

88.70

Dhoma

2

Ballkon

1

Banjo

2

Pozicionimi

Lindje

Data6/26/2024
Kati5
Numri i Kateve (ndërtesë)8
E MobiluarJo

TIPI 4- 88.70m2

SALLONI DHE KUZHINA ..32.82m2

DHOME GJUMI 1 -12.10m2

DHOME GJUMI 2 -12.84m2

KORIDORI -7.12m2

BANJO -4.32m2

WC- 1.65m2

DEPO -1.42m2

TERASA - 3.64m2

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00
€ 0/m2